1. Co znajduje się w ofercie firmy R-Bag?

  • Plecak na laptopa

   Męski plecak na laptopa oraz tablet jest nie tylko idealnym produktem codziennego użytku, ale również świetnie sprawdza się podczas podróży na przykład autem czy samolotem. Cechuje go duża pojemność oraz spora liczba przegródek,które z pewnością umożliwią lepszą organizację dostępnej przestrzeni.

  • Plecak biznesowy

   Plecak do pracy stworzony został z wodoodpornej tkaniny najwyższej jakości, dzięki czemu cała jego zawartość chroniona jest zarówno przed wilgocią jak i deszczem. Umożliwia łatwy transport wszystkich najpotrzebniejszych w biznesie rzeczy takich jak na przykład teczki, dokumenty służbowe oraz notesy. Ponadto jest świetnym elementem stylizacji każdego mężczyzny.

  • Akcesoria

   Sklep internetowy oprócz plecaków miejskich czy plecaków podróżnych na laptopa oferuje również kosmetyczki, saszetki na ramię oraz męskie organizery umożliwiające przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy w skład, których wchodzą między innymi portfele, klucze, kalendarze, karty, smartphony oraz wizytówki.

  • Torby

   Produkty te charakteryzują się eleganckim designem oraz niebywałą lekkością dzięki czemu idealnie sprawdzą się w podróżach zarówno prywatnych jak i służbowych. Torby te są bardzo komfortowe w użytkowaniu ponieważ może nosić je zarówno na ramieniu jak i krótkiej rączce.

 2. Jak działają zwroty i reklamacje w sklepie R-Bag?

  Każdy klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny, odstępując od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni. Reklamacje zaś uwzględniane są na podstawie specjalnego formularza tylko wtedy, gdy dany produkt posiada wadę fizyczną bądź prawną. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

 3. Jak długo oczekuje się na przesyłkę?

  Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi średnio 48h w przypadku dni roboczych.

 4. Jake formy płatności dostępne są w sklepie R-Bag?

  Jedyną dostępną formą jest przelew bankowy. Wszystkie płatności realizowane są przez zewnętrzny system Dotpay, który automatycznie informuje zarówno Klienta jak i Sprzedawcę o dokonaniu wpłaty.

 5. Dostarczone produkty są uszkodzone, co w takiej sytuacji?

  W przypadku, gdy dostarczony produkt okaże się uszkodzony, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu na stronie https://r-bag.pl/img/cms/returnform.pdf oraz o odesłanie towaru nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży na adres:

  Patio Dystrybucja Sp. z o.o.
  ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 178
  91-222 Łódź

 6. Mam pytanie dotyczące plecaków i innych produktów, jak skontaktować się z firmą R-Bag?

  Ze sklepem R-bag skontaktować się można za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej, dzwoniąc pod numer: +48 42 61611 80 bądź pisząc maila na adres: kontakt@r-bag.pl.

Produkt dodany do porównania.